Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reportáž z Račic 15.8.2009

15. 8. 2009

Račice 15.8.2009

Krásné slunné odpoledne přívítali Račice hrstku pozvaných družstev na 4. ročníku netradiční soutěže ve dvojboji, který se skládá z požárního útoku a netradiční štafety. Zúčastnilo se sedm družstev mužů a dvě žen. N tuto soutěž zajíždí také družební sbory z Čech a to Železná a Račice nad Trotinou. Soutěž odstartovala netradiční štafetou, kterou běželi čtyři členové a sestávala z přenášeni hasičáku doplněného slalomem mezi kužely a podlezení překážky (2 úseky), naplnění kbelíku vodou a umístění ne metu s překonáním pneumatik a poslední úsek překonání pneumatik a sražení kanystru nabranou vodou v kbelíku. Poté následoval klasický požární útok s neupraveným strojem PS 12 který byl společný pro všechna družstva s vyjimkou Draků z Hlubočan, kteří soutěží s PS 8. Hodnotili se obě kategorie a vítězem se stalo družstvo jehož  součet obou discplín  vykazoval nejnižší hodnotu.  Dvouleté kralování Kučerova letos přerušili Habrovany, Kučerov skončil druhý a Hlubočany třetí. Na domácí zbyla nepopulární bramborová medaile. V kategorii žen vyhráli Hlubočany před děvčaty z Habrovan. Celé odpoledne se neslo v přátelském duchu a bylo zpestřením volného víkendu, kdy nemusíme bojovat o body ve VC okresu Vyškov. Rádi se v příštím roce do Račic opět vrátíme pokud budeme pozváni. Po předání cen následovala volná zábava, která bude pokračovat do pozdních hodin a mnozí účastníci soutěže v areálu přespí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář