Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada

 V sobotu 15. ledna se sešla v sále kulturního domu v Hlubočanech Výroční valná hromada SDH Hlubočany. 38 členů, 13 mládežníků a 8 hostů vyslechlo zprávu o činnosti, zprávy jednotlivých vedoucích kolektivů, zprávu o hospodařenní, plán práce na rok 2012, zdravice hodstů z okrsku a OSH. V diskusi se probrali připomínky k činnosti a návrh nového vedoucího mládeže. Po skončení jednání valné hromady přišlo na řadu občerstvení a volná zábava s promítáním fotek a filmů z akcí uplynulého roku i starší snímky. Zábava se protáhla do pozdních nočních hodin. Nyní můžeme směle vykročit do nového roku a připravovat naplánované akce.

Fotografie z VVH jsou na odkaze http://sdhhlubocany.rajce.idnes.cz/Vyrocni_schuze/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář