Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlubočanské ostatky 2015

V sobotu 21. února náš Sbor pořádal každoroční tradiční ostatky. Za slunečného počasí a příjemných teplot se sešlo, na naší obec nevídaných, padesát tři masek.

Naše masky byly vesměs tradiční, přišli vlk s Karkulkou, zdatný medvěd i tři mušketýři. Nad těmihle i nad dalšími maskami držel ochrannou ruku zlobr Shrek i příslušník protichemické jednotky AČR. Takže každý návštěvník měl o zábavu postaráno a své nové zážitky mohl oslavit ochutnáním místních masopustních pochoutek.

Bylo krásné opět se sejít celá obec, a přivítat mezi námi i spoustu přespolních hostů. Společně jsme strávili příjemný den, který nám svým hudebním doprovodem zpříjemnila dechová skupina Sobuláci.

Akce byla mimořádně zdařilá, a jak nám popsala návštěva z blízkého východu: „Tahle akce, to byla vážně bomba.“ S takovou i s podobnými pochvalami jsme mohli být více než spokojeni. Večerní taneční zábava dokreslila výjimečnost dne. Účastníci se rozpovídali o dnešních zážitcích, zatancovali si na známé tony a mnoho z nás již začíná uvažovat, čím příští rok překvapíme.

Rádi bychom poděkovali všem maskám, co se zúčastnili průvodu, občanům obce Hlubočany a každému, kdo se jakkoliv podílel na úspěchu ostatků.

Děkujeme!          

Pokud máte chuť podívat se, jak naše akce probíhala, klikněte sem: 

http://tondakopriva.rajce.idnes.cz/Hlubocanske_ostatky_2015/

Tonda Kopřiva

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář