Mikulášské odpoledne

6. 12. 2009

Mikulášské odpoledne

Družstvo žen SDH Hlubočany s nedílnou pomocí kluků, dalších členů sboru a učitelkami mateřské školky  uspořádalo v neděli 6. prosince již potřetí Mikuláské odpoledne s nadílkou. Děti nejen z naší obce se ve tři hodiny odpoledne začali scházet v místním kulturním domě a v převlecích za čerty a čertice a čekali, co jsme pro ně letos připravili. Děti soutěžili, tancovali a recitovali za dohledu Mikuláše, Anděla a dvou nezbedných čertů. Za svoje snažení byli pozásluze odměněny. I když nezbední čerti sem tam nějaké dítě odnesli v pytli, všechny děti nakonec odcházeli se svými rodiči domů a už se můžou těšit na maškarní karneval, který pro ně připravujeme na leden 2010. Poděkování patří všem, kteří tuto akci pro děti připravili a podíleli se na její organizaci a také děkujeme sponzorům, díky jejichž štědrosti jsme pro děti mohli připravit balíčky jako odměny.