Nábor mládeže

16. 9. 2010

NÁBOR!!!NÁBOR!!!NÁBOR

Vážení rodiče, milé děti a mládeži

Dovolujeme si Vás oslovit ve věci náboru nových členů družstva mladých hasičů Sboru dobrovolných hasičů Hlubočany. Náplní činnosti družstva mladých hasičů jsou nácviky mnoha disciplín požárního sportu a společné akce pod patronací SDH. Schůzky mladých hasičů jsou pravidelně každý týden ve čtvrtek od 17 do 19 hodin vyjma letních prázdnin. V jarních měsících při přípravě na soutěže jsou tréninky i dvakrát týdně (út, čt). Na přípravě dětí a mládeže se podílí školení a zkušení vedoucí a instruktoři. Doprava na tréninky a soutěže je prováděna hasičským automobilem SDH Hlubočany nebo po dohodě s rodiči jiným způsobem. Náklady na tuto činnost jsou pouze 50 Kč členský příspěvek na rok, ostatní aktivity hradí sbor. V roce 2011 máme pro děti připraven letní tábor do Německa. V případě zájmu nebo doplňkových informací nás neváhejte kontaktovat . Na Váš zájem se těší oddíl mladých hasičů.

Martin Štěpánek- Vedoucí mládeže SDH- tel.776 254 167.

Milan Pěnčík- trenér mládeže-

tel.777 959 360.

Zbyšek Pěnčík- velitel SDH Hlubočany- tel.777 013 776.

NÁBOR!!!NÁBOR!!!NÁBOR